Header Ads

Αυτός «σφυρίζει» το Αναγέννηση Καρδίτσας - Παναθηναϊκός

Τους διαιτητές που θα διευθύνουν όλες τις αναμετρήσεις της 2ης αγωνιστικής του Κυπέλλου Ελλάδος ανακοίνωσε η ΚΕΔ, με τον ρέφερι Τζοβάρα να ορίζεται στο παιχνίδι του Παναθηναϊκού με την Αναγέννηση Καρδίτσας (24/10, 17:15, «PAO Press»).


Ο διαιτητής Τζοβάρας από τον Σύνδεσμο Φθιώτιδας θα κληθεί να διευθύνει την αναμέτρηση μεταξύ Παναθηναϊκού και Αναγέννησης Καρδίτσας στη Θεσσαλία, στο πλαίσιο της 2ης αγωνιστικής της φάσης των ομίλων του Κυπέλλου Ελλάδος. Ο εν λόγω ρέφερι θα έχει ως βοηθούς τους Παπαδημητρίου και Καρακώστα, ενώ τέταρτος έχει οριστεί ο Καρατέρπος.

Αναλυτικά:

Τρίτη (24/10) 

15.00 ΠΑΣ Γιάννινα - Παναιγιάλειος 
Διαιτητής: Πουλημάς (Κέρκυρας)
Βοηθοί: Σκορδίλης (Κέρκυρας), Στεφούλης (Γρεβενών)
4ος: Τσετσίλας (Γρεβενών)

15.00 Κέρκυρα - Σπάρτη 
Διαιτητής: Φωτιάδης (Καστοριάς)
Βοηθοί: Πασχάλης (Ηπείρου), Καραλής (Ηπείρου)
4ος: Τάσης (Ηπείρου)

17.15 Λεβαδειακός - Αιγινιακός 
Διαιτητής: Ζαραβίνος (Αθηνών)
Βοηθοί: Κορτέσης (Αθηνών), Νιδριώτης (Αθηνών)
4ος: Μπακογιάννης (Αθηνών)

17.15 Αναγέννηση Καρδίτσας - Παναθηναϊκός 
Διαιτητής: Τζοβάρας (Φθιώτιδας)
Βοηθοί: Παπαδημητρίου (Λάρισας), Καρακώστας (Λάρισας)
4ος: Καρατέρπος (Κοζάνης)

19.30 Λαμία - Καλλιθέα 
Διαιτητής: Γρατσάνης (Τρικάλων)
Βοηθοί: Κουρεντάς (Τρικάλων), Νταλούκας (Τρικάλων)

4ος: Ρούσης (Θεσσαλίας)


Τετάρτη (25/10) 

15.00 Αχαρναϊκός - Ολυμπιακός 
Διαιτητής: Γκάμαρης (Αθηνών)
Βοηθοί: Σαμοΐλης (Αθηνών), Πρέντζας (Δυτικής Αττικής)
4ος: Δημητρόπουλος (Δυτικής Αττικής)

15.00 Εργοτέλης - Ξάνθη 
Διαιτητής: Κυρίτσης (Δωδεκανήσου)
Βοηθοί: Σινιοράκης (Χανίων), Κοκμοτός (Ρεθύμνου)
4ος: Σταυρουλάκης (Ρεθύμνου)

17.15 Παναιτωλικός - Πανσερραϊκός 
Διαιτητής: Κοδρολαίμης (Ανατολικής Αττικής)
Βοηθοί: Ζησιμόπουλος (Πειραιά), Μεσσήνης (Αχαΐας)
4ος: Παπαδόπουλος (Αχαΐας)

17.15 Άρης - Πανιώνιος 
Διαιτητής: Καραντώνης (Ημαθίας)
Βοηθοί: Καραγκιζόπουλος (Ημαθίας), Δημητριάδης (Καστοριάς)
4ος: Κοτσάνης (Δράμας)

17.15 ΑΕΛ - Παναχαϊκή 
Διαιτητής: Σκουλάς (Θεσσαλίας)
Βοηθοί: Δίπλαρης (Καρδίτσας), Βρούζος (Πιερίας)
4ος: Μαλούτας (Ημαθίας)

19.30 Απόλλων Καλαμαριάς - ΠΑΟΚ 
Διαιτητής: Κουμπαράκης (Θράκης)
Βοηθοί: Κουλά (Ξάνθης), Έμπλιουκ (Ξάνθης)
4ος: Τζουμαλάκης (Σερρών)

Πέμπτη (26/10) 

15.00 Τρίκαλα - Ατρόμητος 
Διαιτητής: Λάμπρου (Εύβοιας)
Βοηθοί: Πριόνας (Εύβοιας), Πάγουρας (Βοιωτίας)
4ος: Μιχαηλίδης (Βοιωτίας)

15.00 Αστέρας Τρίπολης - Κισσαμικός 
Διαιτητής: Μανούχος (Αργολίδας)
Βοηθοί: Κωνσταντόπουλος (Κορινθίας), Παπανικολάου (Κορινθίας)
4ος: Κακρίδης (Κορινθίας)

17.15 ΟΦΗ - Πλατανιάς 
Διαιτητής: Νεοφυτιάδης (Κορινθίας)
Βοηθοί: Βλάσσης (Λασιθίου), Πάγκαλος (Λασιθίου)
4ος: Σωτηριάδης (Λασιθίου)

19.30 Απόλλων Λάρισας - ΑΕΚ 
Διαιτητής: Φωτιάς (Πέλλας)
Βοηθοί: Δεμερτζής (Πέλλας), Χριστάκογλου (Χαλκιδικής)

4ος: Σιδηρόπουλος (Πέλλας)